Sport

Pamja komike, kështu e shpëtoi golin mbrojtësi i Sevillës (VIDEO)

Në futboll, çdo ditë ndodhin ngjarje të pazakonta dhe të papara ndonjëherë. Mirëpo, në ndeshjen ndërmjet Sevillës dhe Atletico Madridit fundjavën që shkoi ka ndodhur ngjarja më komike që e keni parë ndonjëherë

Futbolli di të sjellë çdo ditë ngjarje dhe ndodhi të pazakonta.

Mirëpo, në ndeshjen e fundjavës që shkoi ndërmjet Sevillës dhe Atletico Madridit ka ndodhur ngjarja më komike që e keni parë ndonjëherë në futboll.

Në fakt, mbrojtësi i Sevillës, Jules Kounde ishte protagonist i një rasti qesharak.