Sport

Paderborn dhe Bayern München – Drejtpërdrejt (LIVE)

Bayern Munich do të jetë mysafir i Paderbonit në kuadër të xhiros së gjashtë në Bundesliga.

Kampionët në fuqi të Gjermanisë kanë marrë tri fitore e dy barazime në pesë takimet e para.

Në anën tjetër Paderboni që është rikthyer këtë vit në Bundesliga, ndodhet e fundit në tabelë.

Bayerni synon që t’i marrë pikët e plota nga kjo përballje, ndërsa Paderborni luan për befasi.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen