Sport

Olympiacos dhe Milan – Drejtpërdrejt (LIVE)

Milani do të ketë punë të vështirë gjatë mbrëmjes së sotme në kuadër të Ligës së Evropës. Italianët do të jetë mysafirë të skuadrës greke të Olympiacosit, të cilën e kishte mposhtur në takimin e parë me rezultat 3-1.

Presioni do të jetë te grekët, pasi ata kanë nevojë që të triumfojnë me dy gola epërsi për të siguruar kalimin në fazën e pas grupeve.

Theksojmë se kuqezinjtë kanë dhjetë pikë, përkatësisht tre më shumë se gjiganti i Greqisë.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave teksa shihen disa ndryshime të vogla.

Leave a Reply