Sport

Norwich dhe Manchester City – Drejtpërdrejt (LIVE)

‘Citizens’ luajnë në udhëtim në kuadër të xhiros së pestë në Premierligë.

Kampionët në fuqi synojnë asgjë më pak se tri pikët, për të mbajtur hapin me Liverpoolin e pamposhtur këtë edicion.

Ndeshja mes Norwich dhe Man City luhet me fillim nga ora 18:30. Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen