Sport

Norwich City dhe Manchester United – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester Unitedi është mysafir i Norwich Cityt në Carrow Road për ta zhvilluar ndeshjen e javës së dhjetë në Ligën Premier.

Djajtë e Kuq renditen në pozitën e 16-të në tabelë me dhjetë pikë të fituara pas nëntë javësh, ndërsa kanë regjistruar vetëm dy fitore, derisa kanë barazuar katër herë dhe kanë humbur tri herë.

Dy fitore i ka arritur edhe Norwichi, porse gjendet më poshtë se Unitedi, pasi që ka barazuar një herë dhe ka humbur gjashtë herë.

Trajnerët Daniel Farke dhe Ole Gunnar Solskjaer i kanë gati skuadrat e tyre për këtë përballje të kampionatit anglez.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen