Sport

Newcastle dhe Liverpooli – Drejtpërdrejt (LIVE)

Liverpooli është mysafir i Newcastle United në ndeshjen e javës së 37-të në edicionin e sivjetmë të Ligës Premier.

Derisa vazhdon gara e ngushtë me Manchester Cityn për titullin e kampionit të Anglisë, Redsat duhet ta fitojnë me çdo kusht këtë ndeshje dhe të presin gabimin e rivalit.

Newcastle nuk ka ndonjë objektiv, pasi tashmë e ka siguruar mbijetesën, derisa zona evropiane është shumë larg.

Trajnerët Rafael Benitez dhe Jurgen Klopp i kanë përgatitur formacionet e tyre startuese për këtë ndeshje.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN