Sport

Ndeshja e mbrëmshme e Premier League bëhet hit në internet (VIDEO)

Ndeshja e mbrëmshme e Premier League bëhet hit në internet. Ndeshja e mbrëmshme në mes Evertonit dhe Newcastle po komentohet nga të gjitha mediat botërore.

Evertoni ishte duke e fituar ndeshjen 2-0 deri në minutën e 93′. Por Newcastle e barazon rezultatin 2-2 për dy minuta.

Shikoni momentin kur Newcastle barazon rezultatin për dy minuta: