Sport

Napoli dhe Interi – Drejtpërdrejt (Livee)

Deri i parë për vitin 2020 në Serie A do të zhvillohet në mes të Napolit dhe Interit.

Dy skuadrat do të takohen në kuadër të javës së 18-të në Serie A, e që tashmë i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ndeshja që fillon në ora 20:45, do të zhvillohet në stadiumin San Paolo, e që pritet të jetë një sfidë mjaftë interesante.

Për këtë takim, Napoli do të jetë pa lojtarët si Dries Mertens, Kalidou Koulibaly e Kevin Malcuit që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Antonio Conte nuk do të mund të llogaris vetëm në Danilo D’Ambrosion që po ashtu është i lënduar.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen