Muzik

Mozzik – Ghetto (prod. by Miksu & Macloud)

Mozzik – Ghetto (prod. by Miksu & Macloud).

Reperi i mirnjohur Mozzik publikoi kengen me te re Ghetto.

Kjo kenge me shum shihet si diss per ish grupin e tij.

Shikim dhe degjim te kendshem ne vazhdim.

Leave a Reply