Lajme

Momenti kur lëndohet “Kadri Veseli” dhe detyrohet të largohet nga fusha (VIDEO)

Kapiteni i Arsenalit u lendua ne nje perballje me sulmuesin e Manchester United Romelu Lukaku dhe u detyrua ta leshoj fushen.