Sport

Momenti kur edhe tifozët e Betisit duartrokasin supergolin e Messit (VIDEO)

Lionel Messi ishte spektakular në ndeshjen kundër Real Betis duke realizuar tre gola. Ylli argjentinas ishte i jashtëzakonshëm sidomos në realizimin e golit të tretë të tij duke paralizuar mbrojtjen dhe portierin kundërshtar.

Goli i tij u duartrokit edhe nga tifozët kundërshtar të cilët mbeten të habitur nga veprimi i tij.

Më poshtë janë disa nga reagimet e futbollistëve, portierit dhe tifozëve të Real Betis.