Lajme

Momenti emocionues kur Halil Kastrati, i dhuron banesën familjes në nevojë (VIDEO)

Humamisti, Halil Kastrati, ishte i ftuari i radhës në emisionin “Oxygen”. Kastrati edhe të shtunën gëzoi një familje duke e bërë me banesë dhe duke ngjallë emocione edhe tek shikuesit si brenda emisionit, ashtu edhe tek ata në ekranit televizive.

Lot dhe emocione të shumta për nënën Luljeta Bajrami dhe fëmijët e saj, kur marrin surprizën për dhurimin e banesës së re.