Sport

Milot Rashica e kalon Werderin në epërsi kundër Dortmundit (VIDEO)

Milot Rashica ka kaluar në epërsi skuadrën e tij Werder Bremen përballë Dortmundit në kuadër të 1/8-ës së Kupës së Gjermanisë.Përfaqësuesi kosovar zhbllokoi sfidën në minutën e pestë pas asistimit të Kruses.

Minuta e dhjetë, Dortmund-Werder, 0-1.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, derisa ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual sa i përket kësaj ndeshjeje dhe jo vetëm.Më poshtë edhe goli i fantazistit “verdhë e kaltër”.