Sport

Milani dhe Napoli – Drejtpërdrejt (LIVE)

Milan – Napoli, do të jetë ndeshja kryesore e javës së 13-të në Serie A.

Rossonerët janë nikoqir i napolitanëve në ndeshjen që fillon në ora 18:00 në San Siro.

Milani në këtë takim nuk do të mund të llogaris në Hakan Calhanouglun dhe Ismael Bennacer, shkaku i numrit të plotësuar të kartonëve të verdhë.

Në anën tjetër, Napoli do të jetë vetëm pa Kevin Macuit, që është i lënduar.

Napoli aktualisht gjendet në vendin shtatë me 19 pikë, derisa Milani është në të 14-in me 13 sosh.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen