Video

Milani dhe Lazio – Drejtpërdrejt (LIVE)

Milani dhe Lazio zhvillojnë duelin e rëndësishëm në garën për katër pozitat e para në kampionatin italian.

Rossonerët duhet të fitojnë para tifozëve të tyre në mënyrë që ta ruajnë vendin e katërt në tabelë.

Nga ana tjetër, me fitore eventuale, Biancocelestët do të barazoheshin me pikë me kundërshtarin e tyre. Do të shohim edhe një përballje taktikash ndërmjet trajnerëve Gennaro Gattuso dhe Simone Inzaghi.

Formacioni zyrtar i Milanit: Reina, Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez, Kessie, Bakayoko, Calhanoglu, Suso, Piatek, Borini.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN