Sport

Milani dhe Fiorentina – Drejtpërdrejt (LIVE)

Milani dhe Fiorentina i kanë publikuar formacionet për përballjen në kuadër të javës së gjashtë në Serie A.

Ndeshja që fillon në ora 20:45 do të zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’ e që do të jetë një takim për t’u mos u humbur.

Në këtë ndeshje, Rossonerët nuk mund të llogarisin në lojtarët si, Mattia Caldaras që është i lënduar dhe Pepe Reina që është i ndëshkuar me kartonë të verdhë.

Në anën tjetër, mysafirët do t’i kenë të gjithë lojtarët kryesor në dispozicion, derisa dy skuadrat do t’i kërkojnë vetëm tri pikë.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen