Sport

Milani dhe Brescia – Drejtpërdrejt (LIVE)

Milani dhe Brescia kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për javën e dytë të Serie A.

Rossonerët janë nikoqir të klubit të inkuadruar këtë sezon në Serie A, Brescias, në ndeshjen e cila zhvillohet në San Siro nga ora 18:00.

Skuadra e drejtuar nga Marco Giampaolo ka humbur takimin e parë ndaj Udineses dhe dëshiron tri pikët e para të këtij sezoni në këtë takim.

Në anën tjetër, Brescia ka marr një fitore të madhe në udhëtim te Cagliari dhe synon rezultat pozitiv edhe nga ky udhëtim i vështirë.

Linku rezerve – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen