Sport

Milan dhe Torino – Drejtpërdrejt (LIVE)

Milani dhe Torino kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A.

Rossonerët janë nikoqir të Torinos në ndeshjen e vlefshme për javën e 16-të të Serie A, e cila zhvillohet në San Siro nga ora 20:30.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Skuadra e Gennaro Gattusos vjen në këtë ndeshje pas një forme të luhatshme në ndeshjet e fundit dhe pret një fitore nga ky takim.

Në anën tjetër, njësoj qëndron edhe Torino, por mysafirët do të ishin të kënaqur edhe me një pikë nga ky udhëtim.

Leave a Reply