Sport

Merr fund dilema e madhe: Kjo është e ardhmja e Modric

Luka Modric është sërish temë diskutimi në mediat evropiane. Luka Modric ishte shumë afër të largohej nga Real Madrid në verën që shkoi, pasi Inter e kërkonte transferimin e tij.

Mesfushori kroat e fitoi Topin e Artë te skuadra spanjolle, por që zërat rreth të ardhmes së tij ende nuk janë shuar.

Por, Modric ka bërë të ditur se ai është i lumtur te Real Madrid dhe nuk dëshiron të largohet.

Kroati dëshiron ta mbyll karrierën në Santiago Bernabeu.