Muzik

Meda & Yllka Kuqi – Kush je ti (Gezuar 2019)

Meda & Yllka Kuqi – Kush je ti (Gezuar 2019)

Meda dhe Yllka Kuqi sapo publikuan kengen Kush je ti.

Te gjitha kenget e reja per festat e fundvitit mund ti gjeni ne kanalin ArkivaShqip ne Youtube.

Degjim te kendshem.

Leave a Reply