Sport

Marcus Rashford shënon kundër Chelseat dhe feston me Shqiponjë (VIDEO)

Skuadra e Manchester United ka shënuar golin e parë ndaj Chelseat.

Sulmuesi anglez, Marcus Rashford ka realizuar golin e parë në derbin e madh anglez.

Rashford ka realizuar golin e parë nga pika e bardhë e penalltisë.