Sport

Manchester United shënon në minutat e fundit dhe e eliminon PSG (VIDEO)

Manchester Unitedi e ka dyfishuar epërsinë ndaj Paris Saint-Germainit në ndeshjen e kthimit të 1/8 së finales që po zhvillohet momentalisht në Paris.

Marcus Rashford shënoi nga penalltia për t’i dhënë epërsinë 1:3 Unitedit. Kjo nënkupton se Unitedi kalon në çerekfinale pas rezultatit 3:3 pas dy ndeshjeve, falë golave si mysafir.