Sport

Manchester United dhe West Ham – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester Unitedi është nikoqir i West Ham Unitedit në ndeshjen e javës së 34-të në Ligën Premier.

Manchesteri aktualisht pozicionohen në vend të gjashtë me 61 pikë, pesë më pak se Chelsea që mabn vendin e katërt.

West Hami është në vend të 11-të në renditje dhe nuk ka ndonjë objektiv, pasi është larg zonës së rrezikut dhe larg zonës evropiane.

Trajnerët Ole Gunnar Solskjaer dhe Manuel Pellegrini i kanë përgatitur formacionet e tyre për këtë ndeshje.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN