Sport

Manchester United dhe Watfordi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester United do të përballet me Watfordin në xhiron e 31-të në Ligën Premier.

Man.Utd janë në garë për një pozitë që i dërgon në Ligën e Kampionëve stinorin e ardhshëm dhe synojnë triumfin.

United në këtë takim vije pas humbjes 2-0 nga Arsenali, ndërsa edhe Watford kishte pësuar humbje xhiron e fundit nga Manchester City 3-1.

Dy trajnerët tanimë kanë publikuar edhe formacionet zyrtare për ndeshjen që pritet të fillojë nga ora 16:00.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN