Lajme

Manchester United dhe Rochdale – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester United dhe Rochdale kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin në kuadër të 1/8 së finales në Carabao Cup.

Djajtë e Kuq do të jenë nikoqir i skuadrës jo edhe shumë të njohur në takimin që fillon në ora 21:00.

Unitedi në këtë takim do të jetë pa Eric Baillyn dhe Timothy Fosu-Mensah, që janë të lënduar.

Mysafirët do t’i kenë të gjithë lojtarët në dispozicion, mirëpo kanë pak gjasa që ta mposhtin Unitedin.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen