Sport

Manchester United dhe Manchester City – Drejtpërdrejt (LIVE)

Në Old Trafford zhvillohet një prej derbive më të zjarrta të Mançesterit, ndërmjet dy rivalëve lokalë, Manchester United dhe Manchester City.

Manchester United duhet ta fitojnë ndeshjen për të shpresuar që ta fuqizojnë pozitën e tyre në garën për top-katërshe. Ndërsa Citizens luftojnë për titull dhe çdo lëshim shkon në favor të rivalit të tyre, Liverpool.

Do të shohim edhe një përballje taktikash ndërmjet trajnerëve Ole Gunnar Solskjaer dhe Pep Guardiola, të cilët i kanë përgatitur formacionet për këtë përballje.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 5 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN