Sport

Manchester United dhe Liverpooli – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester Unitedi dhe Liverpooli do të ndeshen mes vete në derbin e zjarrtë anglez të vlefshëm për javën e nëntë në Ligën Premier.

Djajtë e Kuq janë nikoqir të Redsave në ndeshjen më të madhe në futbollin anglez e cila zhvillohet në Old Trafford nga ora 17:30.

Ekipi i Ole Gunnar Solskjaer ka dy humbje dhe një barazim në tri ndeshjet e fundit dhe synon t’i kthehet fitores.

Në anën tjetër, ekipi i Jurgen Kloppit ka tetë fitore nga po kaq ndeshje dhe udhëtojnë për fitoren e nëntë radhazi.

Trajnerët e të dy skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ndeshjen SHQIP