Lajme Sport

Manchester United dhe Fulhami – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester United do të jetë nikoqir i Fulhamit në javën e 16-të në Ligën Premier.

Djajtë e Kuq janë duke kaluar nëpër një krizë të rezultateve, ku nuk kanë fituar në katër ndeshjet e fundit në kampionat.

Tri barazime dhe një humbje është bilanci i skuadrës së udhëhequr nga Jose Mourinho në katër ndeshjet e fundit.

United do të jetë nikoqir i Fulhamit dhe kërkon të rikthehet te fitorja. Në anën tjetër mysafirët të udhëhequr nga Cluadio Ranieri do të tentojnë befasinë në Old Traford.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Leave a Reply