Sport

Manchester United dhe Chelsea – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester Unitedi dhe Chelsea kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Manchester United janë nikoqir të Bluve në derbin e vlefshëm për javën e 36-të, i cili zhvillohet në Old Trafford nga ora 17:30.

Skuadra e drejtuar nga Ole Gunnar Solskjaer vjen në këtë takim pas dy humbjeve radhazi në kampionat City dhe synon t’i kthehet fitores për të barazuar Chelsean me pikë në pozitën e katërt.

Në anën tjetër, Blutë gjithashtu synojnë fitore në këtë ndeshje pasi me tre pikë do të siguronin me një këmbë kualifikimin në Ligën e Kampionëve për sezonin e ardhshëm.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 5 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN