Sport

Manchester United dhe Brightoni – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester Unitedi dhe Brightoni kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Man. Utd janë nikoqir të Brightonit në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të, e cila zhvillohet në Old Trafford nga ora 15:00.

Ekipi i Ole Gunnar Solskajer vjen nga një humbje nga Bournemouthi dhe synon t’i kthehet fitores pikërisht në këtë takim para tifozëve të vet.

Në anën tjetër, mysafirët janë në një formë të mirë me tri fitore nga katër ndeshjet e fundit dhe synon të vazhdojë rezultatet pozitive.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen