Sport

Manchester City dhe Watfordi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester City dhe Watfordi janë finalistët e sivjetmë të FA Cup në duelin që zhvillohet në stadiumin Wembley.

Për t’u kualifikuar në finale, ‘Citizens’ eliminuan Brighton & Hove Albion, derisa Watfordi u tregua më i fortë se Wolverhampton Wanderers.

City është në kërkim të trofeut të tretë sezonal, pas Kupës EFL (Carabao Cup) dhe titullit të Ligës Premier.

Trajnerët Pep Guardiola dhe Javi Gracia i kanë gati formacionet për sfidën, në të cilën luftohet për trofe.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen Fullscrenn