Sport

Manchester City dhe Watfordi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester City është nikoqir i Watfordit në javën e gjashtë të Ligës Premier.

Kampioni në fuqi i Anglisë në këtë takim kërkon këndelljen pas disfatës javën e kaluar.

Përballë Cityt do të jetë skuadra e fundit në tabelë, Watford që deri më tani ende nuk e ka shijuar fitoren.

Londinezët kanë dy barazime radhazi dhe udhëtojnë drejt Etihad Stadium për të shkaktuar befasinë e radhës.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen HD

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen