Sport

Manchester City dhe Evertoni – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester City do të jetë nikoqir i Evertonit në xhiron e 17-të në Ligën Premier. Skuadra e Pep Guardiolës javën e kaluar humbi nga Chelsea dhe u largua edhe nga kryesimi në Ligën Premier.

Djelmoshat e udhëhequr nga Pep Guardiola do të përballen me Evertonin, në një ndeshje ky synojnë të rikthehet te fitoret.

Benjamin Mendy, David Silva, Danilo e Elaqium Mangala janë mungesat e Cityt në këtë takim.

Tanimë janë publikuar edhe formacionet zyrtare për këtë takim që fillon nga ora 13:30.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Leave a Reply