Sport

Manchester City dhe Chelsea – Drejtpërdrejt (LIVE)

Manchester City dhe Chelsea kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Qytetarët janë nikoqir të Bluve në ndeshjen derbi të javës së 26-të në kampionatin anglez, e cila zhvillohet në Etihad nga ora 17:00.

Skuadra e drejtuar nga Pep Guardiola është në formë të mira dhe synon të vazhdojë me fitore për ta barazuar me pikë Liverpoolin në vendin e parë.

Në anën tjetër, Blutë i janë kthyer fitores pas dy humbjeve dhe shpresojnë gjithashtu në rezultat pozitiv për të mbetur pjesë e top katërshes.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN