Sport

Manchester City dhe Burtoni – Drejtpërdrejt (LIVE)

Kampioni në fuqi i Anglisë dhe fituesi i vjetëm i Carabao Cup, Manchester City pret sonte në gjysmëfinale të kësaj gare ekipin e Championship Burton Albion.

Në këtë ndeshje ka startuar portieri i Kosovës, Aro Muriqi. Në këtë ndeshje, Pep Guardiola ka startuar me një ekip të kombinuar ku në portë ka startuar Aro Muriqi, portieri i Kombëtares së Kosovës.

Pos, Muriqit sulmin Guardiola ja ka besuar Sanes, Jesusit, De Bryenes dhe Mahrezit, ndërkohë në mesfushë ka startuar Gundogan.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN