Sport

Lokomotiva Moska dhe Juventusi – Drejtpërdrejt (LIVE)

Juventusi do ta kërkojë kualifikimin për në fazën e eliminim direkt në duel me Lokomotiva Moskën.

Zonja e Vjetër ka shtatë pikë, ndërsa në duelin paraprak i ka mposhtur rusët 2-1 në një duel mjaftë të vështirë.

Për këtë sfidën Juve ka disa mungesa, por Maurizo Sarri ka fond të rëndësishëm të lojtarëve dhe zëvendësimi nuk ka qenë problem.

Në mbrojtje luajnë Leonado Bonuccin dhe Daniele Ruganin, që e zëvendëson Matias De Ligtin.

Ndërsa sulmi do të jetë me Gonzalo Higuainin dhe Cristiano Ronaldon.

Rusët kanë vendosur të luajnë me Joao Marion, Ederin dhe Miranchukun në sulm.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen