Video

Liverpooli dhe Tottenhami – Drejtpërdrejt (LIVE)

Liverpooli dhe Tottenham Hotspur kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Reds janë nikoqir të Spursave në ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 32-të në Ligën Premier, e cila zhvillohet në Anfield nga ora 17:30.

Ekipi i drejtuar është në formë të mirë në ndeshjet e fundit dhe synon të marrë fitoren e radhës për të vazhduar luftën për titull.

Në anën tjetër, ekipi i Mauricio Pochettinos nuk di për fitore në katër ndeshjet e fundit dhe synon ta bëjë befasinë në Anfield. Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN