Sport

Liverpooli dhe Tottenhami – Drejtpërdrejt (LIVE)

Liverpooli dhe Tottenham Hotspur kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Reds janë nikoqir të Spurs në ndeshjen e vlefshme për javën e dhjetë në Ligës Premier, takim që pritet të zhvillohet në Anfield nga ora 17:30.

Ekipi i Jurgen Kloppit ka tetë fitore radhazi dhe një barazim ndaj Manchester Unitedit në ndeshjen e fundit, kështu që pret t’i kthehet fitores.

Në anën tjetër, ekipi i Mauricio Pochettinos është në formë të tmerrshme në këtë fillim sezoni dhe do të tentojnë të marrin rezultat pozitiv për të mbajtur motivin lartë.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme për këtë ndeshje.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen