Sport

Liverpooli dhe Napoli – Drejtpërdrejt (LIVE)

Liverpooli e pret Napolin në shtëpi në një ndeshje derbi, ku luftohet për vendin e parë në grup.

Anglezët kanë nëntë pikë dhe fitorja përveç që ua siguron kualifikimin, e marrin edhe vendin e parë në grup.

Jurgen Klopp i beson treshes së sulmit, Mohamed Salah, Firmino dhe Sadio Mane.

Në anën tjetër Carlo Ancelotti do të luajë me formacionin 3-5-2. Ndeshja fillon në ora 21:00.

Formacioni i Liverpoolit: Alisson, Gomez, Lovren, Van Dijk, Robertson, Milner, Fabinho, Henderson, Salah, Firmino, Sadio Mane.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen