Sport

Liverpooli dhe Manchester City – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Liverpoolit dhe Manchester City.

Liverpooli dhe Manchester City do të luftojnë për titullin e parë për sezonin 2019/20 në sfidën që do të zhvillohet në “Wembley” nga ora 16:00.

Në këtë finale, pavarësisht se do të mungojë Sadio Mane, s’ka vend për Xherdan Shaqirin.

Kurse, Firmino dhe Salah, të cilët i janë bashkuar vonë ekipet, kanë zënë vend në 11-she.

Në anën tjetër, Pep Guardiola ka formacionin më të mirë të gatshëm, përjashtuar Riyad Mahrez.

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen me komentim Arab