Sport

Liverpooli dhe Evertoni – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që Liverpooli dhe Evertoni do ta zvillojnë në javën e 15-të në Ligën Premier.

The Reds do të jenë nikoqir të rivalit lokal në ndeshjen që fillon në ora 21:15 në stadiumin ‘Anfield Road’.

Liverpooli në këtë ndeshje do të jetë pa Alisson Beceker shkaku i kartonit të kuq, Nathaniel Clyne, Fabinho dhe Joel Matip, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Evertoni nuk do të mund të llogaris në Andre Gomes, Jean-Philippe Gbamin dhe Cuco Martina, që po ashtu janë të lënduar.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen