Video

Liverpooli dhe Chelsea – Drejtpërdrejt (LIVE)

Stadiumi në Anfield është arena e kryendeshjes në xhiron e 34 të Ligës Premier që zhvillohet ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseat.

Redsat nuk guxojnë të lëshojnë pikë pasi janë në garë të ngushtë për titull me Manchester Cityn. Blutë, nga ana tjetër, kanë nevojë për pikë, në mënyrë që ta vazhdojnë konkurrimin për top-katërshe.

Do të shohim edhe një përballje taktikash ndërmjet trajnerëve Jurgen Klopp dhe Maurizio Sarri. Formacioni i Liverpoolit: Alisson, Alexxander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Keita, Henderson, Mane, Salah, Firmino.

Formacioni i Chelseat: Kepa, Azpilicueta, Rudiger, Luiz, Emerson Kante, Jorginho, Loftus-Cheek Hudson-Odoi, Willian, Hazard.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN