Sport

Liverpooli dhe Burnley – Drejtpërdrejt (LIVE)

Liverpool nuk ka pasur paraqitje të mira në ndeshjet e fundit në elitën e futbollit anglez. The Reds kanë barazuar në tri nga pesë ndeshjet e fundit duke humbur pozitën e parë në tabelë.

Në takimin e fundit skuadra e Jurgen Klopp u ndal në barazim pa gola 0-0 nga Evertoni. Tani The Reds synojnë të rikthehen te fitoret në javën e 30-të të kampionatit ku përballë kanë Burnleyn.

Burnley në anën tjetër është në kërkim të pikëve, pasi në dy ndeshjet e fundit ka pësuar dy humbje.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN