Sport

Liverpooli dhe Bayern Munich – Drejtpërdrejt (LIVE)

Në stadiumin Anfield, Liverpooli dhe Bayern Munichu zhvillojnë përballjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Dueli ndërmjet klubit anglez dhe atij gjerman konsiderohet si një prej sfidave më interesante në këtë fazë të garës më të madhe evropiane për klube.

Sa u përket kampionateve respektive, Redsat ndajnë vendin e parë në tabelën e Ligës Premier me Manchester Cityn, ndërsa bavarezët qëndrojnë tri pikë prapa Borussia Dortmundit në Bundesliga.

Trajnerët Jurgen Klopp dhe Niko Kovac i kanë gati formacionet më të mirë për këtë takim të rëndësishëm.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN