Sport

Lionel Messi e kalon në epërsi Barcelonen, me një gol të bukur (VIDEO)

Vjen goli i parë në takimin Barcelona-Levante. Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Barcelonës e ka shënuar Messi në minutën e 62’të të takimit.

Rezultati aktual i takimit është 1:0 në favor të Barcelonës.