Sport

Levante dhe Barcelona – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për takimin në mes të Levantes dhe Barcelonës që zhvillohet në javën e 12-të në La Liga.

Levante do të jetë nikoqir i Blaugranasëve në takimin që fillon në ora 16:00 në stadiumin ‘Estadi Ciutat de Valencia’.

Vendasit për këtë ballafaqim nuk mund të llogarisin në lojtarët si, Lopez dhe Tono, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, katalunasit do të jenë vetëm pa Samel Umtiti, që ka pësuar lëndim.

Formacioni startuesi i Barcelonës: Ter Stegen, Semedo, Pique, Arthur, Suarez, Messi, Lenglet, Griezmann, Roberto, De Jong, Vidal.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen