Sport

Levante dhe Barcelona – Drejtpërdrejt (LIVE)

Barcelona do të përballet me Levanten në 1/8 e finales në Kupën e Mbretit. Lideri aktual i La Ligas, do të kërkojë që të arrijë një rezultat të favorshëm nga ndeshja e parë në Kupë.

Barcelona është favorite për ta fituar këtë ndeshje, pasi synojnë të fitojnë këtë edicion edhe Kupën e Mbertit.

Tri javë më parë dy skuadrat janë takuar në të njëjtin stadium në kuadër të La Ligas, ku Barca kishte marrë fitore të thellë 0-5.

Në këtë takim për Barcelonen do të luajë edhe transferimi i ri, Jayson Murillo, ndërsa nga minuta e parë do të jenë edhe Nelson Semedo, Malcom, Miranda e Chumi.

Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN