Sport

Leganes dhe Barcelona – Drejtpërdrejt (LIVE)

Barcelona do të luaj në udhëtim te Leganes në kuadër të javës së 13-të në La Liga.

Kampioni në fuqi i Spanjës synon që të rikthehet te fitoret në udhëtim, pasi javë më parë është mundur nga Levante.

Do të jetë ky një duel mes skuadrës së fundit në tabelë që është Leganes dhe kryesuesve të La Ligas, Barcelonës.

Trajneri Enersto Valverde ka vendosur që në këtë takim të futet nga minuta e parë me katër sulmuesit, Messi, Suarez, Griezmann dhe Dembele.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen

Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen