Sport

Lazio dhe Atalanta – Drejtpërdrejt (LIVE)

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen finale të Kupës së Italisë, ndërmjet Atalantas dhe Lazios.

Atalanta do të luajë me formacionin e mirë të saj, ku nga minuta e parë është Berat Gjimshiti. Në sulm bergamasit do të luajnë Josip Ilicic, Papu Gomez dhe Duvan Zapata.

Ndërsa edhe Lazio do të luajë me formacionin më të mirë të saj, ku në portë është portieri shqiptar Thomas Strakosha.

Në anë tjetër lacianët në sulm luajnë me Ciro Immobile dhe Correa. Ndeshja zhvillohet në stadiumin e Romës “Stadio Olimpico” në Romë dhe fillon në orën 20:45.

Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen Fullscreen

Linku 3 – SHiko ketu ndeshjen Fullscreen