Sport

Kylian Mbappe i shënon ish-skuadrës, dhe në shenjë respekti nuk feston (VIDEO)

PSG-ja ka kaluar në epërsi ndaj Monacos në ndeshjen që po zhvillohet në “Parc des Princes”. Oshte sulmuesi i talentuar, Kylian Mbappe, ai që shënoi për vendasit.

Mbappe shënoi për 1-0 në minutën e 16’ dhe më pas, në shenj respekti për klubin ku u zhvillua si lojtar, nuk e festoi golin.

Ky ishte goli i 28 i Mbappe në Ligue 1.